Zdalnie sterowana kosiarka ICut

 

radiocomando-icut3.jpg

 

Panel sterowniczy

Dwa duże joysticki zapewniają precyzyjne sterowanie zarówno ruchem maszyny jak i regulacją wysokości głowicy. Istnieje możliwość dostosowania czułości układu kierowniczego według własnych preferencji, umożliwiając wydajne i bezpieczne użytkowanie we wszystkich warunkach pracy. Dodatkowo konsola posiada wiele innych funkcji, w tym wskaźniki temperatury oleju, temperatury płynu chłodzącego, ciśnienia oleju hydraulicznego, rezerwy paliwa, filtra powietrza, funkcja załączania systemu pływającego, regulacja prędkości jazdy (wolna/szybka), funkcja „Clean fix” (ręczna/automatyczna)

P1130570-icut3-motore.jpg

Silnik

iCUT3 wyposażony jest w 3 cylindrowy wysokoprężny silnik ISUZU o pojemności 1642 cm3, o mocy 40 KM. Chłodzony cieczą, z systemem odwróconej cyrkulacji „Clean Fix” – umożliwiającym oczyszczenie chłodnicy. Zbiornik na olej ma pojemność 26,5 l.

P1130567-sottocarro-icut3.jpg

Regulowane podwozie

Regulacja rozstawu gąsienic jest wygodną funkcją w ekstremalnych warunkach, gdy ważne jest zwiększenie bezpieczeństwa maszyny. Dzięki urządzeniu hydraulicznemu możemy rozszerzyć gąsienice z 132 cm aż do 167 cm. Funkcja regulacji rozstawu gąsienic znajduję się bezpośrednio na panelu sterowania. Podwozie zastosowane w maszynie iCUT3 składa się z 4 rolek rozmieszczonych w sposób optymalizujący obciążenie i zapewniający najlepszą przyczepność.

radiocomando-iCUT4.jpg

Panel sterowania

Dwa duże joysticki zapewniają precyzyjne sterowanie zarówno ruchem maszyny jak i regulacją wysokości głowicy. Istnieje możliwość dostosowania czułości układu kierowniczego według własnych preferencji, umożliwiając wydajne i bezpieczne użytkowanie we wszystkich warunkach pracy. Dodatkowo konsola z kolorowym wyświetlaczem LED posiada wiele innych funkcji, w tym wskaźniki temperatury oleju, temperatury płynu chłodzącego, ciśnienia oleju hydraulicznego, rezerwy paliwa, filtra powietrza, funkcja załączania systemu pływającego, regulacja prędkości jazdy (wolna/szybka), funkcja „Clean fix” (ręczna/automatyczna) jak i ostrzegawczy sygnał dźwiękowy.

motore-iCUT4.jpg

Silnik

iCUT4 wyposażony jest w 4 cylindrowy wysokoprężny silnik ISUZU o pojemności 2179 cm3, o mocy 49 KM. Chłodzony cieczą, z systemem odwróconej cyrkulacji „Clean Fix” – umożliwiającym oczyszczenie chłodnicy . Z taką mocą silnika iCUT4 może pracować w najtrudniejszych warunkach

sottocarro-iCUT4.jpg

 

Regulowane podwozie

Regulacja rozstawu gąsienic jest wygodną funkcją w ekstremalnych warunkach, gdy ważne jest zwiększenie bezpieczeństwa maszyny. Dzięki urządzeniu hydraulicznemu możemy rozszerzyć gąsienice z 132 cm aż do 167 cm. Funkcja regulacji rozstawu gąsienic znajduję się bezpośrednio na panelu sterowania. Podwozie zastosowane w maszynie iCUT4 składa się z 5 rolek rozmieszczonych w sposób optymalizujący obciążenie i zapewniający najlepszą przyczepność.

 
 

Ogromny zasięg roboczy przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa

pendenza-icut.jpg
Ogromny zasięg pracy - do 150 m - dzięki intuicyjnej konsoli zdalnego sterowania, co pozwala na bezpieczną pracę z dala od niebezpiecznych i trudno dostępnych obszarów. Dzięki pałąkowi ochronnemu w wyposażeniu standardowym, iCUT pozwala na pracę na zboczach do 55 stopni w każdym kierunku. Jego niski środek ciężkości zapobiega zagrożeniu przewrócenia maszyny, a mały nacisk na cm nie niszczy nawet nowej nawierzchni trawiastej.
 

System płynnego kopiowania terenu

sistema-flottante-2.jpg

 

System mieszany mechaniczno / hydrauliczny jest nowym rozwiązaniem na rynku, które pozwala kosiarce doskonale kopiować grunt. W celu zapewnienia większego bezpieczeństwa system ten przenosi ciężar do urządzenia, zmniejszając tarcie na głowicy koszącej podczas jazdy do przodu

 

Wymienne gąsienice o zastosowaniu na różnych gruntach, o różnym rodzaju nacisku

 

Wymienne przystawki