Mulczery leśne

 • Ferri TFC/R

  Mulczery leśne serii TFC/R to 4 różne modele o szerokości roboczej od 1,6 do 2,2 m. Maszyny te są odpowiednie do utrzymania terenów leśnych i nieużytków drzewnych do 20 cm średnicy materiału. Rotor wyposażony w bardzo wytrzymałe kute młotki bijakowe.

 • Ferri TFC/F

  Mulczery leśne serii TFC/F  to 4 różne modele o szerokości roboczej od 1,6 do 2,2 m. Maszyny te są odpowiednie do utrzymania terenów leśnych i nieużytków drzewnych. Oferują zręb materiału do 25 cm średnicy. Rotor wyposażony w przytwierdzone na stałe bardzo mocne węgliki. 

 • Ferri TFC-DT/R

  Mulczery leśne serii TFC-DT/R  to 2 modele o szerokości roboczej 2,0 i 2,2 metra, wyposażone w podwójną przekładnie. Maszyny te są odpowiednie do utrzymania terenów leśnych i nieużytków drzewnych. Oferują zręb materiału do 30 cm średnicy. Rotor wyposażony w ciężkie mocne młotki bijakowe.

 • Ferri TFC-DT/F

  Mulczery leśne serii TFC-DT/F  to 2 modele o szerokości roboczej 2,0 i 2,2 metra, wyposażone w podwójną przekładnie. Maszyny te są odpowiednie do utrzymania terenów leśnych i nieużytków drzewnych. Oferują zręb materiału do 40 cm średnicy. Rotor wyposażony w ciężkie mocne węgliki.