Kosiarki bijakowe tylno-boczne

 • Ferri ZME

  Ferri ZME to najmniejsze z dostępnych w ofercie Ferri kosiarek bijakowych tylno-bocznych, przeznaczona jest do mikrociągników o małej mocy w przedziale 18 - 40 KM. Oferuję dwa zakresy szerokości roboczej: 1,25 i 1,55 m

 • Ferri ZMLE

  Dzięki nowej, opatentowanej przez Ferri technologii kosiarka ta może pracować zarówno z lewej jak i z prawej strony ciągnika. System ten wykorzystuje podwójne przyłącze. Jedna maszyna może wykonać pracę dwóch kosiarek tylno-bocznych, oraz uzyskać lepszy przesuw boczny. Kosiarka może także pracować bezpośrednio za ciągnikiem. Idealne rozwiązanie zarówno do terenów prostych jak i koszenia poboczy/rowów.

 • Ferri ZMT

   Ferri ZMT to optymalne rozwiązanie do utrzymania poboczy, w ofercie dostępne są modele o zakresach 1,6 - 1,8 - 2,0 m. Wymagana moc ciągnika to 55 - 80 KM

 • Ferri ZMTE

  Ferri ZMTE to odpowiednik kosiarek Ferri ZMT, ale wyposażony w zewnętrzną przekładnie, co zwiększa wytrzymałość całej konstrukcji oraz zwiększa możliwości przesuwu hydraulicznego. Podobnie jak w przypadku Ferri ZMT dostępne są modele o zakresach 1,6 - 1,8 - 2,0 m. Wymagana moc ciągnika to 55 - 80 KM

 • Ferri ZTE

  Ferri ZTE to kosiarka bijakowa tylno - boczna przeznaczona do ciągników o przedziale mocy 70 - 80 KM. Maszyna ma szerokość roboczą 2,25 m a specjalny system montażu przekładni na zewnątrz obudowy umożliwia jej przesuw boczny aż do 3,27 m od osi ciągnika.

 • Ferri ZL

  Ferri ZL to mocne rozwiązanie dla trudnych do utrzymania terenów, kosiarki są dostępne w zakresach roboczych 1,6 - 1,8 - 2,0 m. Przeznaczona do ciągników o mocy 50 - 100 KM.  

 • Ferri ZLE

  Ferri ZLE podobnie jak w przypadku maszyn Ferri ZMTE cechuje się zewnętrzną przekładnią, co znacząco zwiększa zasięg przesuwu bocznego tych maszyn, ponad to wydłuża to żywotność maszyny. Bardzo dobre rozwiązanie dla trudnych do utrzymania terenów, kosiarki są dostępne w zakresach roboczych 1,6 - 1,8 - 2,0 m. Przeznaczona do ciągników o mocy 50 - 100 KM.

 • Ferri ZHE

  Ferri ZHE to najmocniejsza kosiarka tylno-boczna w ofercie Włoskich maszyn. Dostępna w zakresie szerokości roboczej 2,50 m. Przeznaczona do trudnych terenów, wymagana moc ciągnika 100 - 160 KM. Zamontowana na zewnątrz obudowy przekładnia zwiększa zasięg tej maszyny oraz jej żywotność.

 • Ferri TLP

  Ferri TLP to najwyższe osiągnięcie technologiczne, idealna kosiarka tylno - boczna dla specjalistów szukających niespotykane mocy, najwyższej wydajności pracy i bardzo długiej żywotności. Dostępna jest również wersją do montażu z przodu ciągnika. Wymagana moc ciągnika 80 - 110 KM. Zakres roboczy 1,6 - 2,0 - 2,5 m.